10 Ekim 2011 Pazartesi

Dekoreko.com


Yeni bir dekorasyon sitesi açılmış, benim de ilgimi çekti, sizlerle de paylaşmak istedim. Buyrunuz belki aradığınız ürünler buradadır: 

Buradan sonrası bana ulaşan basın bülteninden:

28 Mayıs’ta ‘mucizevi evler yaratma’ vaadiyle açılan dekoreko.com, renkli tasarımı, kolay kullanımı ve dikkat çekici ürünleriyle şimdiden yoğun ilgi gördü. Her gün onlarca seçkin ev dekorasyon markalarının yer aldığı site, diğer private shopping (özel alışveriş) sitelerinden birçok özelliğiyle ayrışıyor. Bunlardan ilki, farklı kampanyalardan ürünleri tek sepette toplayarak, tek kargo ücreti ile alabilme seçeneği.. Bu özelliği üyeleri için alışverişi kolaylaştırıp hızlandırırken, aynı zamanda maliyet avantajı da sağlıyor. Bunun yanında, hediye paketi seçeneği de bulunan siteden dekoreko.com üyeleri, sevdiklerine en güzel hediyeleri üzerine not yazdırabilecekleri hediye kartlarıyla birlikte gönderebiliyorlar. Ürün seçiminde kararsız kalan üyeler ise, dekoreko.com özel hediye çeki satın alıp, yine sevdiklerine gönderebiliyor.  
 Her gün yepyeni kampanyalarla üyelerine ev tekstilinden, dekorasyon objelerine, banyo aksesuarlarından mutfak gereçlerine çok geniş bir yelpazede avantajlı, hızlı ve konforlu alışveriş imkanı sunan dekoreko.com’da, 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmıyor. Kampanyalar dışında da alışveriş keyfinin yaşanacağı, dekoreko özel ürünlerinin bulunduğu dekoShop ve seri sonu özel indirimli ürünlerin adresi dekoDepo da dekoreko.com’un diğer sürprizleri.. Siz de hemen üye olun, dekoreko.com avantajlarını yaşayın.. www.dekoreko.com / info@dekoreko.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder